Niedziela VI Wielkanocna Rok B

1. Witam gości i Wspólnotę Parafialną; Przeżywamy VI Niedzielę Wielkanocną; zarazem I Niedzielę miesiąca, Zmiana Tajemnic Żywego Różańca według stałego porządku; Porządek Mszy Świętych Niedzielny:

Siedliska – godz. 900;    Miłkowice – godz. 1030 oraz godz. 1200;

1. W tygodniu: (we wtorek, środę i czwartek, o godz. 16:30 próby dzieci

przed I Komunią Świętą)!!!

-w poniedziałek: Świętych Apostołów Filipa i Jakuba; Msza Św. o godz. 9:00
w Siedliskach;

-we wtorek: o godz. 18:00 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego;

-w środę: Św. Stanisława, bp i męczennika – głównego patrona Polski - uroczystość; Msza Święta i Nabożeństwo Majowe o godz. 18:00;

-w czwartek: sprzątanie kościoła przed uroczystością I Komunii Świętej;

-w piątek: od godz. 17:00 sposobność do Sakramentu Spowiedzi Świętej dla rodzin Dzieci I Komunijnych;

-w sobotę: o godz. 10:00 Sakrament I Spowiedzi Świętej dla Dzieci przed uroczystością I Komunii Świętej;

W przyszłą Niedzielę 12 maja w Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego w naszej wspólnocie będziemy przeżywać Sakrament I Komunii Świętej naszych dzieci, w związku z tym porządek Mszy Świętych Niedzielnych będzie zmieniony:

Miłkowice – godz. 1100 – I Komunia Święta

Siedliska – godz. 900;                 Miłkowice – godz. 1300;

3. Różne:

Rozpoczęliśmy prace odwodnienia budynku plebani w ramach daru Ołtarza Dzieci I Komunijnych; dziękuję rodzicom dzieci komunijnych, Panu Hubertowi Hłodzikowi, Mariuszowi Nawrockiemu, Panu Wójtowi Dawidowi Stachura i wszystkim którzy włączą się w prace;

Dziękuję Rodzinie Państwa Stompor za włożony wkład materialny i pracę pielęgnacyjną roślin przy Grocie Matki Bożej Niepokalanej w Miłkowicach; dziękuję także Panu Piotrowi Wilk za przycięcie bluszczu porastającego Grotę Matki Bożej;

W Studnicy zasadnicze prace remontowo-budowlane są finansowane dotacją rządowego programu „Polski Ład”, jednakże jest wiele innych spraw i potrzeb, które realizujemy z własnego budżetu. Dziękuję Panu Jackowi Wielczykowi za transport kruszywa ze żwirowni, a dziękując za każdą pomoc, zwracam się z prośbą o wsparcie na potrzeby Kościoła w Studnicy do przygotowanej skarbony w kościele w Miłkowicach lub na konto parafialne:

57109020660000000136457303 z dopiskiem Studnica

Dziękując sprzątającym nasze kościoły, w tym tygodniu bardzo proszę rodziny:

Siedliska: Barełkowscy