Niedziela III Wielkanocna 2021 Rok B

1. Witam gości i Wspólnotę Parafialną; przeżywamy dziś w Kościele III Niedzielę Wielkanocną, po raz trzynasty jako Niedzielę Biblijną, oraz Ogólnopolski Tydzień Biblijny pod hasłem: „Jam jest chleb życia. Kto do Mnie przychodzi, nie będzie łaknął; a kto we Mnie wierzy, nigdy pragnąć nie będzie” (J 6, 35); po raz 5 odbędzie się narodowe czytanie Pisma Świętego.

2. W tygodniu: (od poniedziałku do soboty adoracja od godz. 17.00);

Od 19 kwietnia do 19 maja 2021 roku będzie spoglądali w diecezji legnickiej na św. Józefa jako Patrona Narzeczonych;

-w poniedziałek – o godz. 17.40 nabożeństwo i Msza Święta i w int. osób przygotowujących się do Sakramentu Małżeństwa;

-w piątek – Uroczystość Św. Wojciecha, Bpa i męcz., Głównego patrona Polski;

Przyszła, IV Niedziela Wielkanocna to Niedziela Dobrego Pasterza, modlimy się w Tygodniu Modlitw o powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego pod hasłem: „Zgromadzeni na Świętej Wieczerzy”.

3. Różne:

Dziękuję za posprzątanie naszych Kościołów, w tym tygodniu proszę:

Siedliska: Kwiecień, Graniczny, Kwiecień