1050 lat CHRZTU POLSKI

Kalisz – Licheń – Toruń Gniezno-

2 dni

Spotkanie przed pielgrzymką 27.IX.2016 r. godz. 18.30 w Miłkowicach!!!!!!!!!!!!!

TERMIN:  30 IX – 1 X .2016 r.

30 IX piatek –  wyjazd z Milkowic o godz. 5:00, Rokitek o 5: 30 Przyjazd do Kalisza i nawiedzenie najbardziej znanego w Polsce i Europie Sanktuarium Św. Józefa (obraz Św. Rodziny ukoronowany koronami papieskimi w XVIII w).Przejazd do Lichenia do „Bolesnej Królowej Polski”, modlitwa i zwiedzanie sanktuarium. Zakwaterowanie obiadokolacja i nocleg w Domu Pielgrzyma w Toruniu.

1 X sobota  Przedsniadaniem udzial we Mszy Sw transmitowanej przez Radio Maryja. Sniadanie i przejazd do Radia Maryja. Nawiedzamy nowy Kościół NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i Sw Jana Pawla II.

Przejazd do centrum Torunia i spacer po miescie które ma tytuł miasta Światowego Dziedzictwa Kultury Przejazd do Gniezna i zwiedzanie Archikatedra Wniebowzięcia NMP i Św. Wojciecha  Powrót  do Milkowic i Rokitek  przed 23.

CENA: 220 zł

CENA ZAWIERA:

- przejazd autokarem wysoko pokładowym klimatyzacja z  PKS Jelenia Góra

-  1  nocleg w Domu Pielgrzyma w Toruniu ( pokoje 2,3 osobowe z łazienkami

- pilot przewodnik na trasie,

- wyżywienie :  1 śniadanie,1 obiadokolacja

-ubezpieczenie NW i kosztów leczenia